Fitness centra v Olomouci

V dnešní uspěchané době je třeba občas zpomalit a uvědomit si, jestli děláme něco prospěšného pro naše zdraví. A tak přináším přehled nejznámějších fitness center v Olomouci. Snad si najdete trošku času na návštěvu některého z nich.
 
Fitness LifeTimpo

http://www.fitnesslifetimpo.cz/

Timpo je největší olomoucké fitcentrum, umístěné v budově OD Timpo v suterénu v dnes snad již bývalém protiatomovém krytu. Výhodou je příjemné, téměř domácí prostředí, v letních měsících je zde díky poloze chládek. Z široké nabídky posilovacích strojů si vybere každý, v nabídce jsou i rotopedy, steppery. Součástí je i aerobní studio, ve kterém probíhá zumba a hip hop. Pro ty, co by chtěli jen odpočívat a opálit se, nabízí Timpo solárium. Nepatří mezi moderně zařízená fitness centra, ale určitě má co nabídnout a zaujme prostorem a atmosférou.
+ parkování, prostorné, ceny, dostupnost MHD, široký výběr strojů, ve sklepě zapomenete na škaredé počasí
– zastaralé prostředí
 
RelaxSports

http://www.relaxsports.cz/

Relax je moderní 11 let fungující centrum sportu. V Relaxsportu nalezneme 4 klimatizované squashové kurty, občerstvení, prodej sportovních potřeb, fitcentrum, nekuřácký bar. Fitcentrum, pod vedením nejúspěšnějšího česko-slovenského závodníka v kulturisticePavla Jablonického, je velmi dobře vybavené, prostorné a v případě hezkého počasí velmi příjemné.
Samozřejmostí je možnost zakoupení nebo zapůjčení vybavení na squash – raket a míčků.
+ příjemné prostředí, squash
– horší parkování

HELP CZ

http://www.helptobefit.cz/

Help fitcentrum je umístěno v budově RCO ve 2. patře. Je tedy velmi dobře dostupné MHD a vlakem. Mezi služby, které HELP nabízí, patřífitcentrum, aerobic, spinning a také masáže a solárium. Jako ve všech zmíněných fitcentrech je k dispozici osobní trenér, který pomůže s cvičebním plánem, výživou…
+ poloha blízko nádraží, moderní stroje
– parkování za poplatek

Další fitcentra již jen ve zkratce a bez osobních zkušeností, protože jsem je nenavštívil.

Akademik Fitness UP

http://www.akademikfitness.cz/

Akademik Fitness UP se nachází v prostorách sportovní haly UP Olomouc. Fitcentrum – posilovna s moderní aerobní zónou, sauna s bazénkem a solárium Ergoline patří mezi hlavní poskytované služby. Tyto služby neustále rozšiřujeme o nové, jako jsou tréninkové a výživové poradenství a s tímto spojený prodej doplňků výživy, vitamínů a potřeb pro cvičení. Rovněž nabízíme využití služeb osobního trenéra.
 Poskytujeme slevy pro veškeré studenty a tuto výhodu mají možnost využít také zaměstnanci Univerzity Palackého v Olomouci.

Fitness gym Vrábel

http://fitnessvrabel.cz/

Fitness gym Vrábel nabízí kompletní služby fitness :
Profi posilovací stroje firmy Grün Sport
Běžecký pás, veslovací trenažér, Elliptical
Stacionární rotopedy
Fitness bar
Velká plazmová obrazovka s tématickou projekcí
Plně klimatizováno
Trenérské služby a odborné poradenství
Vitamínové a potravinové doplňky, sportovní výživa

OMEGA

http://www.omegasport.cz/

Nejnovějsí centrum zdraví a sportu ve městě s komplexními službami!

V diskuzi můžete přidat další fitcentra a zkušenosti s nimi.

Autor: Miloš Dostál

Přímý odkaz na tento článek: https://www.vemeste.cz/2011/05/fitness-centra-v-olomouci/

3 komentáře

  • David Rybín on 5.5.2013 at 11:41
  • Reakce

  Pro obyvatele Olomouce, kteří by chtěli dělat něco se svojí postavou a navštěvovat posilovny. Líbí se mi, že u každé z výše uvedených jsou popsány všechny klady a možnosti, které zařízení nabízí, ale rovněž i zápory, což dokazuje, že článek nebyl psán jako reklama. Článek bude pro zájemce jistě velmi užitečný.

  • David Kuch on 26.5.2013 at 14:45
  • Reakce

  Souhlasím s Davidem, že olomoučtí obyvatelé si nemohou postěžovat na nedostatek kvalitně vybavených center. Libí se mi že autor objektivně zhodnotil každé fitcentrum. Osobně si myslím, že článek pomůže pouze potencionálním zájemcům, kteří hledají vhodnou pohybovou aktivitu, protože pravidelní návštěvníci již mají vybrané oblíbené fitcentrum, které navštěvují.

  • Katarína Sobolová on 29.5.2013 at 11:00
  • Reakce

  Po prečítaní tohto článku mám chuť navštíviť fitness centrum v Olomouci 🙂 a dúfam,že na ďalších čitateľov tento článok zapôsobí podobne.Je napísaný výstižne,stručne,ale zato lákavo.Myslím si,že každý kto bude chcieť si nájde aktivitu,ktorá ho bude baviť a bude preňho prospešná a dokonca ju môže spojiť s relaxáciou napríklad v soláriu či v saune s bazénom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.