Moderní fitness v Šumperku – Welly fit

Jak mohou občané Šumperka trávit aktivně svůj volný čas? Nebo si při sychravém počasí dopřát příjemnou relaxaci?  Navštivte nové komplexní moderní volnočasové zařízení s nápaditým názvem Welly.  Relaxační centrum Welly naleznete v Husitské ulici v Šumperku. V jedné budově nabízí nepřeberné množství možností, aby si na své přišel každý zákazník, bez rozdílu věku či fyzické kondice.

Využít zde můžete fitness centrum, s celkem 16 posilovacími stroji, kde se o Vás postarají lektoři a trenéři a sestaví Vám individuální cvičební plán. Své výsledky si kontrolujete v tzv. body-analyzéru

Jezdíte rádi na kole a jste nešťastní když napadne sníh? nevadí, máte k dispozici 4 cyklotrenažery se systémem univet, kde na obrazovce před sebou vidíte trasu, kterou jste si vybrali a program Vám nasimuluje jako skutečnou trasu podle převýšení a dalších skutečných faktorů. Kdo by chtěl zkusit nový trend:  zumbu, nebo si zacvičit pillates, taebo nebo salsu, není problém, proto mají ve fit Welly aerobní sál, kde také probíhá cvičení s Hrošíkem – pohybově zábavné hry pro děti od 3 do 6 let.

Jako další aktivity využijete například ricochet, fotbálek nebo stolní tenis.

Až své tělo příjemně zničíte, dopřejte mu pořádnou relaxaci v bazéně, vířivce, solné jeskyni nebo například na solární louce. Otevřeno je každý den od 9.00 do 21.00.  Právě fit Welly je ukázkou moderního trendu komplexnosti a zaměření se na širokou veřejnost.

Více informací: www.wellyrelax.cz

 Autor: Radka Müllerová

Přímý odkaz na tento článek: https://www.vemeste.cz/2010/12/moderni-fitness-v-sumperku-welly-fit/

1 komentář

    • kveta.haluzova on 17.12.2010 at 22:18
    • Reakce

    prosím vás informaci chtěla bych koupit synovi permantku do fitnes kolik stojí je možné aby si z toho čerpal třeba i jiné služby děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.