«

»

Print this Příspěvek

Soutěžící v Do práce na kole objedou pražské kavárny

Kávu zdarma po celý den bude ve středu servírovat vybraných patnáct pražských kaváren těm, kdo přijedou na kole v soutěžním tričku Do práce na kole. Oblíbená doprovodná akce „Kafe na triko“ se uskuteční 21. května také v Brně, kde bude kávu rozvážet kavárna na kole. Obsluha podniků bude mít napilno, do soutěže Do práce na kole se celkem zapojilo 5768 lidí, přičemž v Praze jezdí 2242 a v Brně 947 soutěžících.

Vyjet si do práce na kole a popít s kolegy zdarma kávu, to se poštěstí stovkám lidí, kteří ve středu přijedou do patnácti vyhlášených kaváren v Praze. Po celý den budou mít na výběr z mnoha servírovaných druhů káv. Od osmi hodin ráno se navíc budou moci potkat s organizátory z iniciativy Auto*Mat v Bajkazylu na náplavce, kde pro ně bude připraveno kromě kávy malé pohoštění.

Káva se bude podávat v Bajkazylu na náplavceBajkazylu ŽižkovBistru 8Café JednaEMA espresso baru, Kavárně Pod Lipami, ve čtyřech pobočkách MamacoffeeMoment – Kavárna & bistro, podniku Můj šálek kávyOriginal CoffeePeriferie Cafe a Vypáleném koťátku. Přehledná mapka míst se nachází zde.

Podobné akce na triko se konají také v dalších městech zapojených do soutěže Do práce na kole. Například v Jindřichově Hradci si budou moci soutěžící zajít v tričku zdarma na městskou věž, na zmrzlinu nebo do místní hladomorny a v Českých Budějovicích se občerství moštem či shlédnou fotbalové utkání. Účastníci Do práce na kole, kteří v průběhu celého měsíce května dojíždějí do práce na kole, tak získají další bonusy za svou píli.

Pravidelně do práce letos dojíždí 5768 zaměstnanců, což je oproti minulému roku o třetinu více. Po dvou kolech se v květnu jezdí na 1129 pracovišť. Celkově už soutěžící najeli přes 350 000 kilometrů, což zhruba odpovídá vzdálenosti Země a Měsíce.

Permanent link to this article: https://www.vemeste.cz/2014/05/soutezici-v-do-prace-na-kole-objedou-prazske-kavarny/